محصولات با کیفیت بالا

خرید کاملا ایمن و معتبر

قیمت های کاملا رقابتی

پشتیبانی کامل محصولات

دانلود افزونه WP Mail SMTP پیکربندی ایمیل وردپرس

افزونه WP Mail SMTP در وردپرس

دانلود افزونه WP Mail SMTP

دانلود افزونه WP Mail SMTP

اگر شما با ارسال ایمیل در سایت خود مشکل دارید ما افزونه WP Mail SMTP در وردپرس را به شما پیشنهاد میکنیم.این افزونه راه کاری ساده برای پیکربندی ایمیل در سایت شما ایجاد میکند.

به راحتی میتوانید ایمیل ارسال و دریافت کنید.مهم ترین ویژگی این افزونه اخطار دادن و پاک کردن ایمیل های هرزنامه و مخرب است.شما به راحتی و با خیال راحت با کمک افزونه WP Mail SMTP میتوانید فرم های ایمیل را طراحی و در سایت خود پیکربندی کنید.

افزونه WP Mail SMTP با بهبود و تغییر نحوه ارسال ایمیل توسط سایت وردپرس به راحتی مشکلات ارسال ایمیل را برطرف می کند. ما تابع ()wp_mail را مجدداً پیکربندی می کنیم تا از اعتبارنامه میزبان SMTP مناسب استفاده کنیم یا از ارائه دهنده ایمیل SMTP داخلی استفاده کنیم.

بیش از 2 میلیون وب سایت از WP Mail SMTP برای ارسال ایمیلی ایمیل های خود استفاده می کنند.هدف ما این است که تحویل ایمیل را آسان و قابل اعتماد کنیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که ایمیل های شما به صندوق ورودی می رسد.WP Mail SMTP با پیکربندی مجدد وردپرس برای استفاده از ارائه دهنده SMTP مناسب هنگام ارسال ایمیل ، تحویل ایمیل شما را برطرف می کند.

SMTP چیست؟

SMTP (پروتکل انتقال ایمیل ساده) یک استاندارد صنعتی برای ارسال ایمیل است. پیکربندی مناسب SMTP با استفاده از احراز هویت به تحویل ایمیل کمک می کند.

سرویس گیرندگان رایج ایمیل مانند Gmail ، Yahoo ، Office 365 و Zoho در حال نبرد دائمی با هرزنامه نویسان ایمیل هستند. یکی از مواردی که آنها به آن توجه می کنند این است که اگر یک ایمیل از محلی نشأت گرفته است که ادعا می شود از آنجا نشأت گرفته است.

اگر احراز هویت مناسب وجود ندارد ، ایمیل ها یا در پوشه SPAM قرار می گیرند یا در بدترین حالت ، به هیچ عنوان تحویل داده نمی شوند.این مشکل برای بسیاری از سایت های وردپرس است زیرا به طور پیش فرض ، وردپرس از عملکرد ایمیل PHP برای ارسال ایمیل های تولید شده توسط وردپرس یا هر افزونه فرم تماس مانند WPForms استفاده می کند.مسئله این است که اکثر شرکت های میزبانی وردپرس سرورهای خود را برای ارسال ایمیل PHP به درستی پیکربندی نکرده اند.ترکیب این دو باعث می شود ایمیل های وردپرس شما تحویل داده نشوند.

 

پیشنهاد میشود : افزونه Constant Contact Forms ایجاد فرم تماس باما در وردپرس

 

WP MAIL SMTP چگونه کار می کند؟

افزونه WP Mail SMTP با بهبود و تغییر نحوه ارسال ایمیل توسط سایت وردپرس به راحتی مشکلات ارسال ایمیل را برطرف می کند. ما تابع wp_mail () را مجدداً پیکربندی می کنیم تا از اعتبارنامه میزبان SMTP مناسب استفاده کنیم یا از ارائه دهنده ایمیل SMTP داخلی استفاده کنیم.هنگام استفاده از یکی از ادغام های ارائه دهنده ایمیل SMTP داخلی ما (توصیه می شود) ، ایمیل ها با استفاده از API مستقیم ارائه دهنده ارسال می شوند. این بدان معناست که حتی اگر میزبان وب شما درگاه های SMTP را مسدود می کند ، ایمیل های شما همچنان با موفقیت ارسال می شوند.این به شما کمک می کند تا همه مشکلات ارسال ایمیل توسط وردپرس را برطرف کنید.

افزونه WP Mail SMTP شامل بسیاری از گزینه های مختلف تنظیم SMTP است:

 1. SMTP.com
 2. SMTP Sendinblue
 3. Mailgun SMTP
 4. SendGrid SMTP
 5. Postmark SMTP
 6. Gmail SMTP
 7. Microsoft SMTP
 8. Amazon SES SMTP
 9. Zoho Mail SMTP

برای اکثر گزینه ها ، می توانید “از نام” و “آدرس ایمیل” را برای ایمیل های خروجی مشخص کنید.به جای استفاده از افزونه ها و گردش کارهای مختلف SMTP برای ارائه دهندگان مختلف SMTP ، ما تصمیم گرفتیم که همه را در یک قسمت قرار دهیم. این باعث می شود WP Mail SMTP ، بهترین راه حل SMTP برای وردپرس باشد.

SMTP.COM

SMTP.com یک سرویس ایمیل معامله ای توصیه شده است.با بیش از 22 سال تخصص در ارسال ایمیل ، SMTP.com تقریباً به اندازه خود ایمیل وجود داشته است. آنها در بین ارائه دهندگان اینترنت به عنوان یکی از معتبرترین فرستنده های اینترنت شناخته می شوند.فرایند یکپارچه سازی آسان آنها به شما امکان می دهد ایمیل ها را در عرض چند دقیقه شروع کرده و از سالها تجربه بهره مند شوید. SMTP.com در 30 روز اول 50،000 ایمیل رایگان به کاربران ارائه می دهد.

SENDINBLUE SMTP

Sendinblue یک سرویس ایمیل معاملاتی توصیه شده است.آنها به بیش از 80،000 شرکت در حال رشد در سراسر جهان خدمت می کنند و روزانه بیش از 30 میلیون ایمیل ارسال می کنند.
کارشناسان تحویل ایمیل آنها به طور مداوم در حال بهینه سازی قابلیت اطمینان و سرعت زیرساخت SMTP خود هستند. Sendinblue روزانه 300 ایمیل رایگان به کاربران ارائه می دهد.

MAILGUN SMTP

Mailgun SMTP یک ارائه دهنده خدمات SMTP محبوب است که به شما امکان می دهد مقدار زیادی ایمیل ارسال کنید. آنها 5000 ایمیل رایگان در ماه به مدت 3 ماه ارائه می دهند.
افزونه WP Mail SMTP یک ادغام بومی با MailGun ارائه می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب Mailgun خود را متصل کرده و تحویل ایمیل خود را بهبود ببخشید.

SENDGRID SMTP

SendGrid دارای یک برنامه SMTP رایگان است که می توانید از آن برای ارسال حداکثر 100 ایمیل در روز استفاده کنید. با ادغام SendGrid SMTP بومی ما ، می توانید به راحتی و ایمن SendGrid SMTP را در سایت وردپرس خود راه اندازی کنید.

POSTMARK SMTP

با استفاده از حساب پستی خود با ادغام API ، ایمیل ها را به صورت ایمن ارسال کنید. شما می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان بدون کارت اعتباری ثبت نام کنید ، که به شما امکان می دهد حداکثر 100 ایمیل در ماه ارسال کنید.

GMAIL SMTP

اغلب وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل کوچک نمی خواهند از خدمات SMTP شخص ثالث استفاده کنند. خوب می توانید از حساب Gmail یا G Suite خود برای ایمیل های SMTP استفاده کنید.

MICROSOFT SMTP

بسیاری از مشاغل از Outlook.com یا Microsoft 365 برای تقویت ایمیل خود استفاده می کنند. ادغام پستی مایکروسافت ما به شما امکان می دهد از حساب Outlook.com یا Microsoft 365 موجود خود برای ارسال ایمیل از وردپرس برای تحویل بهتر استفاده کنید.

AMAZON SES SMTP

کاربران پیشرفته یا فنی می توانند از قدرت Amazon AWS (خدمات وب آمازون) با ارسال کننده SES آمازون استفاده کنند. با این ادغام ، می توانید حجم بالایی از ایمیل ها را با نرخ بسیار مناسب ارسال کنید.

ZOHO MAIL SMTP

با استفاده از حساب شخصی یا تجاری Zoho Mail ، ایمیل ارسال کنید ، در حالی که اطلاعات ورود به سیستم خود را ایمن نگه می دارید.

امنیت در افزونه WP Mail SMTP :

تیم WP Mail SMTP امنیت را بسیار جدی می گیرد. این افزونه نه تنها از بهترین شیوه های امنیتی پیروی می کند ، بلکه چندین گزینه نیز برای اطمینان از ایمن و ایمن بودن سایت شما در اختیار داریم.

 • ادغام مستقیم SMTP پستی (توصیه می شود) ، مانند SMTP.com ، Sendinblue ، Mailgun ، SendGrid و Postmark ، از API های ارائه دهنده رسمی استفاده کنید. این بدان معنی است که شما هرگز نام کاربری یا رمز عبور خود را در تنظیمات افزونه وارد نمی کنید و این اطلاعات اعتبار در پایگاه داده ذخیره نمی شود. در عوض ، ما از نشانه ها یا کلیدهای API استفاده می کنیم که امنیت بیشتری دارند.
 • هنگام استفاده از ارسال کننده SMTP دیگر ، ما گزینه ای برای وارد کردن گذرواژه شما در فایل wp-config.php ارائه می دهیم ، بنابراین در تنظیمات وردپرس شما قابل مشاهده نیست یا در پایگاه داده ذخیره نمی شود.

نحوه نصب افزونه WP Mail SMTP :

افزونه WP Mail SMTP از مخزن وردپرس دانلود کنید که لینک دانلود در انتهای همین مقاله قرار دارد.

در پیشخوان وردپرس خود افزونه را فعالسازی کنید.

در این بخش شما ایمیل خود و نام خودتون رو وارد میکنید .

 

در این بخش سرویس های SMTP را انتخاب میکنید.

اگر از بین گزینه های موجود انتخاب نکردید یک SMTP باید بخرید یا از جایی تهیه کنید و در پایین صفحه مشخصات آن را وارد میکنید و وارد مرحله بعد میشوید.

شما در این بخش مشخصات سرویس SMTP را کاملا وارد میکنید و آن را برای استفاده آماده سازی میکنید.

 

در این بخش شما ایمیل هایی که دارید رو میتوانید مشاهده کنید.

 

 

در این بخش شما مشخصات ایمیل های خود را میتوانید ببینید.

 

در این بخش افزونه WP Mail SMTP برای شما برسی میکند و فعالیت های شما را در نمودار میبرد و به شما نمایش میدهد.

 

امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشه.

5/5

کیفیت را با ما تجربه کنید

 • پشتیبانی و گارانتی دائمی محصولات توسط میهن وبمستر
 • جهت سفارش خدمات یا تماس با میهن وبمستر اینجا کلیک کنید
 • سوالات خود را در رابطه با این محصول در بخش نظرات مطرح فرمایید

دانلود افزونه WP Mail SMTP پیکربندی ایمیل وردپرس

آخرین نظرات
 • پاسخ به سوالات کاربران در اسرع وقت داده میشود.
 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • سوالات خود را تنها در بخش کامنت مطرح نمایید و پشتیبانی محصولات بعد از خرید را در بخش تیکت ارسال کنید.
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پرداخت و دانلود فایل

 • دانلود بلافاصله پس از پرداخت
 • آپدیت همیشگی و رایگان
 • پشتیبانی از طریق تیکت

دانلود افزونه WP Mail SMTP پیکربندی ایمیل وردپرس