قوانین و مقررات میهن وبمستر

قوانین و مقررات میهن وبمستر

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب میهن وبمستر برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

  • سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
  • هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد سایت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
  • فروش و پخش محصولات ما، در سایر سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است، میهن وبمستر این حق را دارد تا در راستای حمایت از حقوق مشتری ، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
  • میهن وبمستر هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.
  • با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت میهن وبمستر، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط میهن وبمستر را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
  • میهن وبمستر در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

موفق و پیروز باشید.

4.6/5