محصولات با کیفیت بالا

خرید کاملا ایمن و معتبر

قیمت های کاملا رقابتی

پشتیبانی کامل محصولات

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

معرفی و نصب افزونه BuddyPress در وردپرس

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز میهن وبمستر.امروز با معرفی افزونه BuddyPress در وردپرس خدمت شما هستیم.افزونه بادی پرس در سایت شما یک شبکه اجتماعی ایجاد میکند و این امکان را به کاربران سایت شما میدهد که در سایت باهمدیگر ارتباط برقرار کنند.

افزونه BuddyPress چیست ؟

BuddyPress مجموعه ای از اجزای مشترک در یک شبکه اجتماعی معمولی است و از طریق سیستم افزونه گسترده وردپرس امکان افزودن ویژگی های اضافی را فراهم می کند.BuddyPress با هدف ایجاد سازندگان و توسعه دهندگان سایت ، بر سهولت ادغام ، سهولت استفاده و توسعه پذیری تمرکز دارد. این نرم افزار عمداً قدرتمند و در عین حال باورنکردنی ساده شبکه اجتماعی است که توسط مشارکت کنندگان در وردپرس ساخته شده است.

اعضا می توانند در سایت شما ثبت نام کنند تا نمایه های کاربری ایجاد کنند ، مکالمات خصوصی داشته باشند ، ارتباطات اجتماعی برقرار کنند ، گروه ها را ایجاد و تعامل کنند و موارد دیگر. BuddyPress که واقعاً یک شبکه اجتماعی در جعبه است ، به شما کمک می کند تا خانه ای برای شرکت ، مدرسه ، تیم ورزشی یا سایر جامعه طاقچه خود بسازید.

هدف از ساخت افزونه BuddyPress چیست ؟

BuddyPress به سازندگان سایت و توسعه دهندگان کمک می کند تا ویژگی های انجمن را به وب سایت های خود اضافه کنند. این برنامه دارای یک API سازگاری قوی با تم است که تمام تلاش خود را می کند تا هر صفحه محتوای BuddyPress را تقریباً با هر موضوع وردپرس به نظر برساند. به احتمال زیاد شما نیاز دارید که یک ظاهر طراحی را به تنهایی تنظیم کنید تا همه چیز بکر به نظر برسد.

تم های BuddyPress فقط تم های وردپرس با الگوهای اضافی هستند و با کمی کار ، شما به راحتی می توانید خود را نیز ایجاد کنید! تعداد انگشت شماری از موضوعات BuddyPress به آسانی برای بارگیری از WordPress.org در دسترس است و موارد دیگر نیز از نویسندگان تم شخص ثالث در دسترس است.

BuddyPress همچنین دارای پشتیبانی داخلی از Akismet و bbPress ، دو افزونه بسیار محبوب و بسیار قدرتمند وردپرس است. اگر از هر دو استفاده می کنید ، از صفحات تنظیمات آنها دیدن کنید و مطمئن شوید همه چیز به دلخواه شما پیکربندی شده است.

 

پیشنهاد میشود : افزونه Akismet

 

بلوک هایی که این افزونه ارائه میدهد :

 1. BuddyPress
 2. Login Form
 3. Group
 4. Dynamic Groups List
 5. Groups
 6. Recently Active Members
 7. Members
 8. Online Members
 9. Member
 10. Dynamic Members List
 11. Sitewide Notices
 12. Recent Networkwide Posts
 13. Latest Activities
 14. Embed an activity
 15. Friends List

بادی پرس را از سه جنبه مختلف می توانید پیکربندی کنید:

 • انتخاب اجزائی که می خواهید گنجانده شوند.
 • تنظمیات برگه ها
 • سفارشی سازی گزینه ها

برای پیکربندی تنظیمات افزونه بادی پرس در پیشخوان وردپرس به مسیر تنظیمات » بادی پرس بروید.

صفحه تنظیمات افزونه بادی پرس برای شما باز می شود. این صفحه از تب های مختلفی شامل اجزاء، برگه ها و گزینه ها تشکیل شده است که در ادامه آموزش به بررسی این تب ها و نحوه تنظیمات آنها می پردازیم.

تنظیمات اجزاء در افزونه بادی پرس

اولین قسمتی که باید از آنجا کار را شروع کنید، انتخاب اجزاء یا مؤلفه ها است زیرا روی دیگر تنظیمات افزونه تأثیر می گذارد.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

هر جزئی که در این صفحه موجود است، دارای یک هدف منحصر به فرد است بنابراین ممکن است جامعه شما به همه آنها احتیاج نداشته باشد. شما می توانید هریک از اجزاء موجود در این صفحه را فعال / غیرفعال کنید.

اجزاء موجود در این صفحه عبارتند از:

گسترش اطلاعات مشخصات: فعال کردن این گزینه باعث می شود بتوانید جامعه خود را از طریق قرار دادن فیلدهای پروفایل، سفارشی سازی کنید. فیلدهای پروفایل کاملاً قابل ویرایش بوده و به کاربران اجازه می دهند تا خودشان را معرفی کنند.

تنظیمات حساب شما: با فعال کردن این گزینه به کاربران خود اجازه می دهید اکانت و تنظیمات اعلان خود را مستقیماً از داخل پروفایل ویرایش کنند.

ارتباطات دوستی: فعال کردن این گزینه باعث می شود به کاربران خود اجازه دهید ارتباطاتی برقرار کنند که بتوانند فعالیت دیگران را ردیابی کرده و روی افرادی که بیشتر به آنها اهمیت می دهند متمرکز شوند.

 پیام های خصوصی: با فعال کردن این گزینه به کاربران خود اجازه می دهید به صورت مستقیم و خصوصی با یکدیگر صحبت کنند. این ویژگی فقط به بحث های یک به یک محدود نمی شود بلکه پیام ها می توانند بین هر تعداد عضو ارسال شوند.

اتفاقات و جریانات: فعال کردن این گزینه جریان هایی از فعالیت های عمومی، شخصی و گروهی با کامنت گذاری های موضوعی، ارسال مستقیم ، پسندیدن و منشن گذاشتن را ایجاد می کند که همگی دارای فید RSS و پشتیبانی از اعلان ایمیل هستند.

اعلانات: با فعال کردن این گزینه می توانید از طریق نوار ابزار یا اعلان ایمیل به کاربران خود در مورد فعالیت های مرتبط با آنها اطلاع دهید و به آنها اجازه دهید تنظیمات اعلان خود را سفارشی سازی کنند.

کاربران گروه: گروه ها به کاربران شما اجازه می دهند تا خود را در بخش های عمومی ، خصوصی یا پنهان با رشته فعالیت های جداگانه و لیست اعضا سازماندهی کنند.

پیگیری سایت: با فعال کردن این گزینه می توانید نوشته ها و نظرات جدید را از سایت خود ضبط کنید.

اجزای زیر برای فعالیت افزونه BuddyPress مورد نیاز هستند و نمی توانید آنها را خاموش کنید.

هسته بادی پرس:  چیزی است که فعالیت افزونه BuddyPress را ممکن می کند.

اعضای انجمن: همه چیز در یک انجمن BuddyPress در اطراف اعضای آن می چرخد.

به طور پیش فرض ، “هسته بادی پرس” و “اعضای انجمن” فعال هستند و گزینه ای برای غیرفعال کردن آنها وجود ندارد.

گسترش اطلاعات مشخصات، تنظیمات حساب شما، اتفاقات و جریانات و اعلانات نیز به صورت پیش فرض فعال هستند اما باکسی در کنار آنها قرار گرفته که شما را قادر می سازد بتوانید آنها را از طریق همین صفحه غیرفعال کنید. غیرفعال کردن این موارد تأثیری در نصب بادی پرس ندارد و این افزونه می تواند همچنان به فعالیت خود ادامه دهد اما ویژگی های غیرفعال شده دیگر در دسترس نخواهند بود.

پیکربندی تنظیمات گزینه ها

در تب گزینه ها می توانید گزینه های مختلفی را فعال یا غیرفعال کنید. این تب شامل چند بخش مختلف است.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

تنظیمات اصلی

نوار ابزار: این گزینه به صورت پیش فرض فعال است و نوار ابزار را برای کاربران خارج شده نمایش می دهد

حذف حساب کاربری: این گزینه نیز به صورت پیش فرض فعال است و به اعضای ثبت نام شده اجازه می دهد اکانت های خود را حذف کنند.

بسته پوسته: در این قسمت می توانید یک بسته برای قالب انتخاب کرده و آن را به صورت فایل زیپ دانلود کنید. پس از آن می توانید در سایت خود از این قالب استفاده نمایید. در قسمت های بعدی همین آموزش بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

تنظیمات پروفایل

آپلود تصویر پروفایل: به اعضای عضو ثبت نام شده اجازه می دهند آواتارها را بارگذاری کنند. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

بارگذاری تصویر کاور: به اعضای عضو ثبت نام شده اجازه می دهد تصاویر کاور (روی جلد) را بارگذاری کنند. این گزینه نیز به صورت پیش فرض فعال است.

همگام سازی حساب کاربری: فعال کردن این گزینه بادی پرس را قادر می سازد پروفایل های وردپرس و بادی پرس را همگام سازد.

تنظیمات فعالیت

Post Comments(نظرات وبلاگ و تالار گفتگو): فعال کردن این گزینه اجازه کامنت گذاری رشته ای در وبلاگ و پست های انجمن را می دهد.

تازه کردن خودکار فعالیت: فعال کردن این گزینه باعث می شود افزونه بادی پرس با مشاهده جریان فعالیت ها، موارد جدید را به طور خودکار بررسی کند. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

تنظمیات برگه ها در افزونه بادی پرس

برگه ها توسط افزونه بادی پرس برای هر جزء که در تنظیمات اجزاء آنها را فعال کرده اید، به صورت خودکار ساخته می شوند. نامک این برگه ها براساس نام هر جزء ایجاد می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید اجزاء فعال دارای برگه های مربوطه هستند.

شما می توانید این بررسی را با رفتن به مسیر برگه ها » همه برگه ها در پیشخوان وردپرس انجام دهید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

به عنوان مثال در صورتی که تنها جزء های پیش فرض فعال باشند، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، 4 برگه فعالیت، اعضا، ثبت نام و فعال کردن وجود خواهند داشت.

شما در تب برگه های صفحه تنظیمات افزونه بادی پرس می توانید تنظمیات مربوط به برگه ها را پیکربندی کنید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

بخش ها: در این قسمت می توانید هر برگه وردپرس را با هریک از دایرکتوری های اجزاء وردپرس مرتبط کنید. گزینه هایی که در این بخش قرار دارند عبارتند از:

 • اعضا
 • اتفاقات و جریانات (اگر فعال شده باشد)
 • گروه های کاربری (اگر فعال شده باشد)

ثبت نام: اگر می خواهید ثبت نام را فعال کنید، می توانید برگه های وردپرس را با صفحات ثبت نام BuddyPress  شامل موارد زیر مرتبط کنید.

 • ثبت نام
 • فعال سازی

پیکربندی تنظیمات وردپرس

حال که افزونه BuddyPress را راه اندازی کرده اید، بهتر است قبل از ادامه کار، تنظیمات وردپرس خود را پیکربندی کنید.

در منوی تنظیمات پیشخوان وردپرس موارد زیر را بررسی کرده و در صورت نیاز ویرایش کنید:

 • پیوندهای یکتا: بررسی کنید پیوندهای یکتا به صورت پیوندهای زیبا تنظیم شده باشد.
 • خواندن: تنظمیات طوری باشد که صفحه اصلی یک صفحه استاتیک، یعنی صفحه فعالیت باشد. با این کار مطمئن می شوید که وقتی کاربران سایت شما را باز می کنند، فعالیت های اخیر را مشاهده خواهند کرد. اگر وب سایت شما دارای وبلاگ است، در قسمت برگه نوشته ها، صفحه مناسب را انتخاب کنید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

توجه داشته باشید که اگر BuddyPress را به سایتی که از قبل آنلاین بوده اضافه می کنید ممکن است بخواهید صفحه اصلی قبلی خود را حفظ کنید. در این حالت باید مطمئن شوید که صفحه فعالیت شما به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد.

پس از اعمال تغییرات در هر مورد، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

نصب قالب

اکنون برای سایت خود به یک قالب نیاز دارید. اگر سایت شما از قبل در حال فعالیت بوده و با قالب خود مشکلی ندارید، می توانید از این قسمت صرف نظر کنید.

افزونه بادی پرس با اکثر قالب های وردپرس به خوبی ادغام شده و به درستی عمل می کند. با این حال قالب هایی وجود دارند که بهتر از بقیه قالب ها با BuddyPress سازگار هستند. یکی از این قالب ها Spacious است که می توانید از آن همراه با افزونه بادی پرس استفاده کنید.

برای تغییر قالب سایت خود در پیشخوان وردپرس به مسیر نمایش » پوسته ها بروید.

در باکس جستجو عبارت Spacious را وارد کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه نصب و سپس فعال سازی، قالب مورد نظر خود را نصب و فعال سازی کنید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

اگر می خواهید قالب را شخصی سازی کنید، می توانید از طریق صفحه تنظیمات قالب یا سفارشی ساز این کار را انجام دهید.

افزودن فهرست و ابزارک برای ناوبری

پس از اینکه افزونه بادی پرس را پیکربندی کردید و تنظیمات وردپرس را انجام داده و قالب مورد نظر خود را نصب و فعال سازی کردید، می توانید برای بهبود ناوبری یک فهرست و ابزارک به سایت خود اضافه کنید.

ایجاد فهرست ناوبری

با استفاده از افزونه بادی پرس می توانید المان های مختلفی را به فهرست ناوبری سایت خود اضافه کنید.

اگر سایت شما از قبل فهرست ناوبری ندارد، ابتدا باید یک فهرست ایجاد کرده سپس آن را در یک محل مناسب در سایت خود قرار دهید.

برای این کار در پیشخوان وردپرس به مسیر نمایش » فهرست ها بروید و در بالای صفحه روی لینک “یک فهرست جدید ایجاد کنید” کلیک کنید.

فهرست خود را نامگذاری کرده و روی دکمه “ایجاد فهرست” کلیک کنید. سپس مکان نمایش فهرست را مشخص کنید.

در سمت راست صفحه چند تب مختلف نشان داده شده است. روی تب بادی پرس کلیک کنید تا باز شود.

در این تب می توانید برگه های BuddyPress و صفحات عادی خود را به فهرست ناوبری اضافه کنید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

پس از وارد کردن موارد مورد نظر خود روی دکمه “ذخیره فهرست” کلیک کنید.

شما می توانید ابزارک های افزونه بادی پرس را به نواحی ابزارک های موجود در سایت خود اضافه کنید تا فعالیت ها را نشان داده و به کاربران برای ناوبری راحت تر در سایت کمک کند.

اضافه کردن ابزارک

بسته به قالبی که در سایت خود استفاده می کنید، نواحی ابزارک ها در سایت شما متفاوت خواهد بود. برای اضافه کردن ابزارک ها در پیشخوان وردپرس به مسیر نمایش » ابزارک ها بروید. صفحه ای مشابه شکل زیر مشاهده می کنید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

ابزارک های بادی پرس که در این صفحه ظاهر می شوند بسته به اجزائی که در ابتدا فعال کرده اید، متفاوت خواهند بود.

اضافه کردن فیلدهای مختلف به پروفایل کاربران

اگر جزء “گسترش اطلاعات مشخصات” را فعال کرده باشید می توانید بخش پروفایل کاربران را سفارشی سازی کرده و به کاربران این امکان را بدهید که در پروفایل شان اطلاعات مختلفی را اضافه کنند.

برای این کار در پیشخوان وردپرس به مسیر کاربران » فیلدهای پرفایل بروید. صفحه ای مشابه شکل زیر مشاهده خواهید کرد.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

در این صفحه می توانید فیلدهای اطلاعات کاربران را اضافه کنید.

همه فیلدهای ایجاد شده در قسمت پروفایل اکانت BuddyPress کاربران، نشان داده می شود.

مدیریت سایت بادی پرس

اکنون که جامعه مجازی را در سایت خود را ایجاد کرده اید، قدم بعدی ارتقاء آن و تشویق کاربران برای پیوستن به آن است. آنچه که لازم است انجام دهید بستگی به ماهیت جامعه شما دارد:

اگر جامعه شما برای یک گروه یا تیم کوچک تشکیل شده است که از قبل وجود داشته اند، کار مدیریت سایت بادی پرس چندان دشوار نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات خاصی را انتشار دهید و دیگران را نیز تشویق کنید که این کار را انجام دهند. اما اگر به دنبال مخاطبان گسترده تر و / یا عضویت در فروش هستید، به یک برنامه بازاریابی قوی نیاز دارید.
پس از پیوستن افراد به جامعه شما، وظایف و کارهایی وجود دارد که باید آنها را به عنوان سرپرست سایت در اولویت اول خود قرار دهید و عبارتند از:

 • به روز نگه داشتن سایت از جمله وردپرس، افزونه BuddyPress ، قالب و سایر افزونه هایی که نصب کرده اید.
 • امتحان کردن سایت بعد از هر بروز رسانی برای اطمینان از عدم بروز مشکل
 • پشتیبان گیری منظم با بهترین افزونه های پشتیبان گیر وردپرس
 • در صورت لزوم ، تعدیل جامعه مجازی و رفع هرگونه شکایت یا اختلاف نظر.

اگر متوجه شدید که متاداده مربوط به انجمن شما پس از بروزرسانی یا بازیابی مجدد نادرست است، می توانید از صفحه ابزارهای افزونه بادی پرس برای برطرف کردن داده های خاص استفاده کنید.

برای این کار در پیشخوان وردپرس به مسیر ابزارها » بادی پرس بروید. صفحه ای مشابه شکل زیر مشاهده می کنید.

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

از این ابزارها فقط در مواقع ضروری استفاده کنید ، زیرا روی پایگاه داده فشار وارد می کنند. بهتر است ابتدا سایت را در حالت نگهداری قرار دهید سپس نسخه پشتیبان تهیه کنید.

جمع بندی

BuddyPress افزونه ای قدرتمند و ابزاری برای ایجاد جوامع مجازی است که می توانید از آن برای ایجاد هر جامعه ای از یک تیم کوچک تا یک شبکه گسترده از مردم در سراسر جهان استفاده کنید. این افزونه قابلیت انعطاف پذیری برای استفاده در انواع کارها را دارد زیرا می توانید با توجه به نیاز سایت خود ، اجزاء و تنظیمات آن را روشن یا خاموش کنید.

امیدواریم از این آموزش بهره لازم را برده باشید.

5/5

سوالات متداول

میتوانم از قالب خودم استفاده کنم؟

بادی‌پرس معمولا با اکثر قالب‌های وردپرس کار میکند.

چه کسی بادی‌پرس را می سازد ؟

BuddyPress نرم افزاری رایگان است که توسط جامعه بین المللی داوطلبان ساخته شده است. برخی از مشارکت کنندگان در BuddyPress توسط شرکت هایی استفاده می شوند که از BuddyPress استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر مشاورانی هستند که خدمات مربوط به BuddyPress را به صورت اجاره ای ارائه می دهند. هیچ کس توسط پروژه BuddyPress برای مشارکتهای خود دستمزد دریافت نمی کند.

اگر می خواهید از BuddyPress حمایت پولی کنید ، لطفاً یک کمک مالی به بنیاد وردپرس در نظر بگیرید ، یا از مشارکت کنندگان مورد علاقه خود بپرسید که چگونه ترجیح می دهند تلاش هایشان پاداش داده شود.

کیفیت را با ما تجربه کنید

 • پشتیبانی و گارانتی دائمی محصولات توسط میهن وبمستر
 • جهت سفارش خدمات یا تماس با میهن وبمستر اینجا کلیک کنید
 • سوالات خود را در رابطه با این محصول در بخش نظرات مطرح فرمایید

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس

آخرین نظرات
 • پاسخ به سوالات کاربران در اسرع وقت داده میشود.
 • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
 • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
 • سوالات خود را تنها در بخش کامنت مطرح نمایید و پشتیبانی محصولات بعد از خرید را در بخش تیکت ارسال کنید.
دیدگاه شما
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

پرداخت و دانلود فایل

 • دانلود بلافاصله پس از پرداخت
 • آپدیت همیشگی و رایگان
 • پشتیبانی از طریق تیکت

دانلود افزونه BuddyPress در وردپرس